گروه مالی سپهر صادرات

منشور اخلاقی

با استعانت از خداوند متعال ما کارکنان گروه مالی سپهر صادرات همگام و همدل با کارکنان خدوم بانک صادارات ایران وظیفه خود می دانیم؛

در صیانت از منافع سهامداران و در راستای افزایش ثروت ایشان از هیچ کوششی دریغ ننموده و برای ارزش آفرینی روز افزون شرکت تلاش نمائیم.

جایگاه رفیع و اعتبار بانک صادرات ایران بدون تردید حاصل تلاش بی وقفه همکاران شاغل و بازنشسته بانک از گذشته تاکنون می باشد. ضمن قدردانی از زحمات ایشان، همواره خواهیم کوشید تا حافظ زحمات و تلاش های ارزشمند گذشتگان و مایه مباهات آیندگان باشیم.

بعنوان یکی از اعضای بانک صادرات ایران با وقوف به نقش بسزای این بنگاه بزرگ اقتصادی در پیشرفت جامعه تلاش خواهیم کرد تا در کنار سایر همکارانمان با پذیرش تعهد اجتماعی در راه اعتلای جامعه گام برداریم.

حسن اعتماد سهامداران را ارزشمندترين سرمايه شركت دانسته، خود را پاسدار منافع و حقوق قانوني آنها و متعهد به تلاش صادقانه براي ارزش آفريني و ايجاد در آمدهاي پايدار و ماندگار براي ایشان مي دانيم .

اعتبار خود را در پیروی از قوانین، موازین حرفه ای، اصول اخلاقی می دانیم.

ضمن حفظ یکپارچکی با بانک صادرات در جهت پیشبرد اهداف عالیه این بانک، متعهد می شویم به منزله یک عضو فعال در پیکره ای واحد و منسجم عمل نموده و انتظارات اجتماعی و اقتصادی از خود را مد نظر قرار داده و در اين مسير چشم نياز به عنايت خالق يكتا داريم.