حضور فعال شرکت گردشگری «سپهرجم» در دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش

شرکت گردشگری «سپهرجم» از شرکت‌های تابعه گروه مالی سپهر صادرات در دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش سامانه فناورانه باهمرو را معرفی کرد

تاریخ انتشار مطلب : ۰۷ خرداد ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی گروه مالی سپهر صادرات، دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش با حضور ۱۸۰ شرکت ارتباطی، دانش‌بنیان و استارتاپی از جمله شرکت گردشگری «سپهرجم»، زیرمجموعه گروه مالی سپهر صادرات از ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت در مرکز دائمی نمایشگاه‌های بین المللی کیش برگزار شد.

این نمایشگاه که با محوریت شهر هوشمند، اینترنت اشیاء، فناوری‌های نوین مالی، بلاک چین و رمز ارزها، زیرساخت و امنیت و رسانه‌های دیجیتال برگزار شد، شرکت‌های مرتبط آخرین دستاورد‌های خود را به نمایش خواهند گذاشتند.

شرکت گردشگری «سپهرجم»، زیرمجموعه گروه مالی سپهرصادرات در این نمایشگاه با حضور موثر و با ارائه سامانه هوشمند سفر «باهمرو» و خدمات نوین گردشگری با مزیت رقابتی، مورد استقبال بازدیدکنندگان با سلایق مختلف قرارگرفت.

سامانه هوشمند سفر باهمرو امکان دسترسی به انواع خدمات برخط گردشگری را برای آحاد جامعه در کمترین زمان و بالاترین کیفیت فراهم نموده است.

در مراسم اختتامیه نمایشگاه بین‌المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات (KITEX) امیر سوداگران مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد کیش در تقدیر نامه‌ای خطاب به دکتر احسان کریمی مدیر مجموعه گردشگری سپهر جم تأکید کرد “در این راستا لازم می دانیم از حضور و مشارکت جنابعالی و همکاران در دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش در اردیبهشت ۱۴۰۱ صمیمانه تشکر و قدردانی نماییم.”

گفتنی است، شرکت گردشگری «سپهرجم» با بکارگیری فناوری‌های روز و سامانه‌های پیشرفته برخط سفر توانسته است از شرکت‌های موفق در این زمینه در کشور باشد. نکته حائز اهمیت تاکید خاص این شرکت بر آسان کردن سفر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و پرداخت بصورت اقساط است.

.

خبر: فاطمه آزادی

image_pdfimage_print

لینک کوتاه مطلب
https://sepehrsaderat.com/?p=1004