دیدار و گفتگوی صمیمانه مدیران سازمان اقتصادی کوثر با مدیرعامل گروه مالی سپهر صادرات

اعضای شورای مدیران سازمان اقتصادی کوثر با دکتر جواد وکیلی، مدیرعامل جدید گروه مالی سپهر صادرات و معاون سابق برنامه ریزی و اقتصادی سازمان اقتصادی کوثر در دفتر مرکزی گروه مالی سپهر صادرات دیدار و گفتگو کردند.

تاریخ انتشار مطلب : ۲۱ فروردین ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی گروه مالی سپهر صادرات؛ در این دیدار دکتر وکیلی با اشاره به جایگاه سازمان اقتصادی کوثر گفت: بنگاه‌های اقتصادی کشور لازم است با یک دیگر همکاری داشته باشند و باری از دوش نظام بردارند.
وی افزود: ما به عنوان گروه مالی سپهر صادرات، چه در حوزه بازار سرمایه و چه در مشارکت و سرمایه گذاری و اجرای پروژه‌ها در حوزه معادن، انرژی، سبدگردانی و تامین مالی در کنار سازمان اقتصادی کوثر و سایر دستگاه ها هستیم.
در ادامه جلسه دکتر فخاری مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره سازمان اقتصادی کوثر با تشکر و تقدیر از قبول مسئولیت معاونت برنامه ریزی و اقتصادی سازمان توسط وکیلی خطاب به مدیرعامل جدید گروه مالی سپهر صادرات گفت: افتخار می‌کنیم که شما در این مسئولیت قرار گرفته اید و برای موفقیت شما دعا می‌کنیم. موفقیت شما موفقیت جامعه ایثارگری است و در نهایت پرچم نظام اسلامی روز به روز برافراشته‌تر خواهد شد.
فخاری با اشاره به آیه ۴۶ سوره سبأ گفت: اشاره قرآن کریم این است که قصد اول باید این باشد فقط برای خدا کار کنیم و سپس درباره کار فکر و برنامه ریزی کنیم.

همچنین در این دیدار نوروزی برخی از اعضای شورای مدیران سازمان اقتصادی کوثر طی سخنانی با تبریک مسئولیت جدید به دکتر وکیلی از زحمات و تلاش‌های ایشان در طول دوران مسئولیت معاون برنامه ریزی و اقتصاد در سازمان اقتصادی کوثر تقدیر کردند.

 

image_pdfimage_print

لینک کوتاه مطلب
https://sepehrsaderat.com/?p=938