مراسم گرامیداشت روز آزادسازی خرمشهر در شرکت سرمایه‌گذاری گروه مالی سپهر صادرات برگزار شد

جواد وکیلی مدیرعامل گروه مالی سپهر صادرات در مراسم گرامیداشت روز آزادسازی خرمشهر از همکاران خانواده معظم شاهد و ایثارگر این شرکت تجلیل کرد.

تاریخ انتشار مطلب : ۰۳ خرداد ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی گروه مالی سپهر صادرات، مراسم گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر (روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی) ظهر امروز (سه‌شنبه سوم خرداد) با حضور جواد وکیلی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری گروه مالی سپهر صادرات، کارکنان ستادی و جمعی از همکاران شاهد و ایثارگر در دفتر شرکت برگزار شد.

وکیلی در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس به ویژه شهید محمد جهان آرا و شهدای عملیات پیروزمندانه بیت‌المقدس، از همکاران خانواده معظم شاهد و ایثارگر شرکت سرمایه‌گذاری گروه مالی سپهر صادرات تجلیل کرد.

گفتنی است، عملیات آزادسازی خرمشهر با نام بیت‌المقدس از جمله طولانی‌ترین عملیات‌های دوران دفاع مقدس است که در ۱۰ اردیبهشت ۱۳۶۱ با رمز «یا علی ابن ابی‌طالب» به فرماندهی مشترک سپاه و ارتش و با هدف آزادسازی خرمشهر آغاز شد. سوم خردادماه سال ۱۳۶۱ با رشادت رزمندگان از دست نیروهای بعثی عراق آزاد و این روز در تقویم جمهوری اسلامی ایران، به عنوان روز مقاومت، ایثار و پیروزی نامگذاری شد.

image_pdfimage_print

لینک کوتاه مطلب
https://sepehrsaderat.com/?p=998