بازدید مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره گروه مالی سپهر صادرات از مجموعه شرکت های انرژی سپهر
۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۱:۰۸

بازدید مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره گروه مالی سپهر صادرات از مجموعه شرکت های انرژی سپهر

مدیرعامل و هیئت مدیره گروه مالی سپهر صادرات و جمع دیگری از مدیران مجموعه شرکت ها از پروژه های در دست احداث هلدینگ انرژی سپهر بازدید کردند.

در این بازدید یک روزه ، جواد وکیلی مدیرعامل گروه مالی سپهر صادرات و دکتر آقابابایی رئیس هیئت مدیره گروه مالی سپهر صادرات و معاون سرمایه گذاری بانک صادرات به همراه مهندس شفیعی مدیر عامل هلدینگ انرژی سپهر و دکتر جهانگیری قائم مقام انرژی سپهر و مقیمی قائم مقام پتروفرهنگ و سایر مدیران ارشد شرکت های تابعه هلدینگ انرژی سپهر حضور داشتند، از پتروشیمی سیراف انرژی، سبلان و دنا بازدید به عمل آمد.

طی این بازدید از آخرین وضعیت پروژه ها و مشکلات آنان و همچنین مسیر همکاری سهامداران عمده جهت تسریع در فرایند احداث و تکمیل طرح های در دست اجرا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

شایان ذکر است پتروشیمی سبلان واقع در عسلویه با ظرفیت تولید سالانه 1 میلیون و 650 هزار تن متانول و پتروشیمی سیراف انرژی با پیشرفت 51% واقع در بندردیر با ظرفیت تولید سالانه 1 میلیون و 650 هزار تن متانول و پتروشیمی دنا واقع در فاز 2 عسلویه با پیشرفت فیزیکی 79% از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ انرژی سپهر می باشند که در مجموع با تولید سالانه 4 میلیون و 950 هزارتن متانول بزرگترین شرکت تولید کننده متانول در خاور میانه می باشند.

نظر بدهید
capcha