تفاهم‌نامه همکاری در توسعه محصول فاندزآپ (Fundsup) بین سه شرکت تابعه گروه مالی سپهر صادرات به امضا رسید.
۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۶:۴۲

تفاهم‌نامه همکاری در توسعه محصول فاندزآپ (Fundsup) بین سه شرکت تابعه گروه مالی سپهر صادرات به امضا رسید.

در راستای توسعه ظرفیت‌ روش‌های تأمین مالی نوین و بوجود آمدن زمینه مناسب "هم‌سرمایه‌گذاری" در پروژه‌های دانش‌بنیان و استارتاپی، تفاهم‌نامه‌ای سه جانبه بین شرکت‌های پیشتاز گروه در حوزه‌ی نوآوری و فناوری‌های مالی نوین به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی گروه مالی سپهر صادرات، شرکت‌های توسعه مدیریت نیکان سپهر ، آرمان توسعه مبین مهر سپهر صادرات و فناوری‌های نوین سروش سپهر از شرکت‌های تابعه وسپهر روز شنبه 1 اردیبهشت ماه 1403 تفاهم‌نامه‌ای در راستای توسعه فرصت‌های تأمین مالی جمعی امضا کردند. در این راستا مدیرعامل شرکت توسعه مدیریت نیکان سپهر نمایی از این پروژه را تشریح کرد:

حسین ادب زاده گفت : پلتفرم فاندزآپ با هدف ارائه فرصت های تامین مالی جمعی در اکوسیستم فناوری های نوین مالی کشور بنیان‌گذاری شد تا با ظرفیت سازی در این حوزه در مسیر تحقق شعار سال 1403 (جهش تولید با مشارکت مردم) نقشی کلیدی ایفا نماید. در همین راستا با توجه به ظرفیت‌های شرکت‌های همکار در گروه  مالی سپهر طی تفاهم‌نامه مذکور مقرر گردید جهت توسعه زیرساخت‌های ایجاد شده و شکوفایی اقتصاد دانش‌بنیان و مردم محور، شرکت‌های پیشتاز در حوزه نوآوری و فناوری‌های نوین با هم‌افزایی به تحقق اهداف تعیین شده بپردازند. از جمله مهمترین اهداف این تفاهم‌نامه می‌توان به اشتراک‌گذاری منابع طرفین در توسعه ظرفیت تامین مالی جمعی کشور از طریق آموزش و ارائه فرصت های برابر در بهره برداری از ظرفیت های سرمایه گذاری تامین مالی جمعی، همکاری در ایجاد سبد سرمایه گذاری مشترک و ارائه خدمات تخصصی، فنی و تحلیلی همچون ارزیابی ، اعتبارسنجی و امتیازدهی سکوها و طرح های سرمایه پذیر اشاره نمود. ایشان همچنین به طرح‌های توسعه‌ای فاندزآپ اشاره کرده و ابراز کرد امیدواریم با همکاری طرفین طی ماه‌های آتی این پلتفرم جایگاهی ویژه در حوزه تامین مالی جمعی خواهد داشت.

برچسب‌ها: Fundsup تفاهم نامه
نظر بدهید
capcha