هم‌نوا با سپهر در روز جهانی ارتباطات
۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۱:۵۸

هم‌نوا با سپهر در روز جهانی ارتباطات

گروه مالی سپهر در روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، میزبان مدیران و روسای روابط عمومی شرکت‌های تابعه و وابسته خود بود.

به گزارش روابط عمومی گروه مالی سپهر صادرات؛ این نشست با هدف یکپارچگی بیشتر و هم‌افزایی در حوزه‌های مختلف روابط عمومی برگزار شد. در این جلسه، هر یک از حاضران با ارائه دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود، به ترسیم چشم‌انداز پیش روی روابط عمومی شرکت‌های تابعه در حوزه‌های مختلف پرداختند.

جواد وکیلی، مدیرعامل گروه مالی سپهر، در این نشست ضمن تبریک روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی به حاضران، بر نقش محوری روابط عمومی در دنیای امروز و ضرورت به‌کارگیری ابزارهای نوین ارتباطی تأکید کرد. وی با اشاره به چالش‌ها و اهمیت روابط عمومی در سازمان‌ها گفت:

روابط عمومی نقشی اساسی در ارتقای سطح و جایگاه سازمان ایفا می‌کند و می‌تواند به عنوان بازوی توانمندی در مسیر حل چالش‌ها و گره‌گشایی از مسائل مختلف سازمان عمل کند. ما در گروه مالی سپهر به طور کامل و همواره حمایت‌های همه‌جانبه خود را از فعالیت‌های روابط عمومی دریغ نخواهیم کرد. همچنین از نظرات و پیشنهادات ارزشمند مجموعه همکاران حوزه روابط عمومی شرکت‌های تابعه و وابسته در این زمینه استقبال می‌کنیم.

آقای وکیلی در ادامه سخنان خود به نقش روابط عمومی در معرفی پروژه‌ها و برندینگ در حوزه‌های مختلف کسب و کار اشاره کرد و گفت: روابط عمومی می‌تواند با به‌کارگیری روش‌های نوین و خلاقانه، به معرفی مؤثر پروژه‌ها و برند شرکت‌ها کمک کند و در نهایت، با لحاظ صداقت و امانت حقیقت را برای مخاطبان به ارمغان بیاورد و جایگاهی درخشان برای آنها در عرصه رقابت سالم در فضای کسب و کار به ارمغان آورد.

 

سجاد عزیزنژاد، مسئول روابط عمومی گروه مالی سپهر، در ادامه این نشست، گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه روابط عمومی در سال‌های 1401 و 1402 ارائه کرد و گزارش دوسالانه سپهر به همراه برنامه‌های آتی این حوزه را تشریح کرد.

 

شایان ذکر است در این جلسه، کارگاهی با عنوان "حفاظت گفتار" توسط مدیر حراست مجموعه برای حاضران برگزار شد.

مدیر حراست گروه‌ مالی سپهر نیز در این جلسه بر لزوم حفظ امنیت اطلاعات و صیانت از اسرار سازمان تأکید کرد و به لزوم بصیرت و آگاهی روابط عمومی در حوزه تشخیص طبقه بندی اطلاعات و انتشار آنها تأکید کرد.

در پایان این نشست، حاضران با تبادل نظر و گفتگو به منظور هم‌افزایی و ارتقای سطح فعالیت‌های روابط عمومی در گروه مالی سپهر به بحث و تبادل نظر پرداختند.

لازم به ذکر است گزارش دوسالانه سپهر از لینک زیر قابل دریافت و دانلود برای علاقه مندان و ذی‌نفعان می‌باشد :

دانلود

نظر بدهید
capcha