امضای تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت فناوری‌های نوین سروش سپهر و صندوق پژوهش و فناوری‌های نوظهور اقتصاد دیجیتال
۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۸:۰۸

گامی در جهت پیشبرد فناوری و اقتصاد دیجیتال:

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت فناوری‌های نوین سروش سپهر و صندوق پژوهش و فناوری‌های نوظهور اقتصاد دیجیتال

تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت فناوری‌های نوین سروش سپهر و صندوق پژوهش و فناوری‌های نوظهور اقتصاد دیجیتال به امضا رسید. این تفاهم‌نامه با هدف مشارکت و همکاری در شناسایی، ارزیابی و سرمایه‌گذاری در طرح‌های دانش‌بنیان (نوآور) در حوزه‌های مختلف از جمله هوش مصنوعی، اقتصاد دیجیتال، روش‌های نوین تأمین مالی و سایر زمینه‌های مرتبط به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی گروه مالی سپهر صادرات در این جلسه که با حضور مدیران ارشد هر دو نهاد برگزار شد، بر اهمیت توسعه همکاری‌ها و بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در جهت پیشبرد اهداف مشترک تاکید شد. آقای حسن زالی ، مدیرعامل شرکت فناوری‌های نوین سروش سپهر از همکاری با صندوق پژوهش و فناوری‌های نوظهور اقتصاد دیجیتال به عنوان یک فرصت طلایی برای حمایت از نوآوری و توسعه فناوری در کشور یاد کرد و گفت: "این تفاهم‌نامه نقطه عطفی در مسیر ارتقای طرح‌های دانش‌بنیان خواهد بود و ما متعهد به بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌های خود در این راستا هستیم."

 

همچنین، جناب آقای دکتر سید محمد موسی زاده موسوی، مدیر عامل صندوق پژوهش و فناوری‌های نوظهور اقتصاد دیجیتال، با اشاره به ضرورت هم‌افزایی بین نهادهای علمی و فناوری، اظهار داشت: "این همکاری نه تنها به رشد و توسعه فناوری‌های نوین کمک خواهد کرد، بلکه بستری مناسب برای حمایت از ایده‌های خلاق و طرح‌های نوآورانه فراهم خواهد آورد."

 

این تفاهم‌نامه همکاری، زمینه‌ساز شناسایی، ارزیابی و حمایت مالی از طرح‌های نوآورانه‌ای خواهد بود که می‌توانند نقش مهمی در پیشبرد فناوری و اقتصاد دیجیتال کشور ایفا کنند. اجرای مفاد این تفاهم‌نامه می‌تواند تأثیرات قابل توجهی در ارتقای سطح فناوری و افزایش توانمندی‌های اقتصادی و علمی کشور داشته باشد.

 

شایان ذکر می‌باشد که شرکت فناوری‌های نوین سروش سپهر از شرکت‌های تابعه گروه مالی سپهر صادرات در حوزه دانش بنیان می‌باشد.

نظر بدهید
capcha