راه‌اندازی رصدخانه فناوری های نوین مالی سپهر
۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۶:۰۶

با انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت توسعه مدیریت نیکان سپهر و دانشگاه تهران انجام می شود:

راه‌اندازی رصدخانه فناوری های نوین مالی سپهر

شرکت توسعه مدیریت نیکان سپهر(از شرکت‌های تابعه گروه مالی سپهر صادرات) و دانشکده حکمرانی دانشگاه تهران تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گروه مالی سپهر صادرات، این تفاهم نامه همکاری در راستای توسعه دانش و نوآوری در حوزه فین‌تک مابین حسین ادب زاده مدیر عامل شرکت توسعه مدیریت نیکان سپهر (بازوی تحول دیجیتال گروه مالی سپهر صادرات) و دکتر علی اصغر پورعزت رییس دانشکده حکمرانی دانشگاه تهران منعقد شد.

حسین ادب زاده مدیر عامل شرکت توسعه مدیریت نیکان سپهر در حاشیه انعقاد این تفاهم نامه به شرح اهداف این تفاهمنامه پرداخت و گفت: هدف از این تفاهم‌نامه، راه‌اندازی رصدخانه فناوری های نوین مالی، انجام مطالعات در حوزه‌های مختلف فین‌تک و برگزاری رویدادها، سمپوزیوم‌ها و دوره‌های آموزشی مشترک در این زمینه است.

وی ادامه داد: رصدخانه فناوری های نوین مالی سپهر به عنوان یک مرکز پویا، وظیفه رصد و تحلیل تحولات و روندهای نوین در حوزه تحولات صنعت مالی را بر عهده خواهد داشت. این رصدخانه با گردآوری و پردازش اطلاعات از منابع مختلف، به دنبال ارائه تصویری جامع و به‌روز از وضعیت تحولات صنعت مالی در ایران و جهان خواهد بود.


منبع: donya-e-eqtesad.com

نظر بدهید
capcha