شرکت های تابعه

برای آشنایی بیشتر با هر یک از شرکت ها ، روی لوگو کلیک فرمایید.
از جمله فعالیت‌های اصلی شرکت انجام عمليات بيمه‌ای مستقيم در انواع رشته‌های بيمه زندگي و غيرزندگي براساس پروانه‌های فعاليت صادره از بيمه مركزی ايران می‌باشد.
از جمله فعالیت‌های اصلی شرکت فعالیت در کلیه اموری که به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم برای تهیه و تولید انواع فرآورده‌های بالادستی، میان‌دستی و پائین‌دستی پتروشیمیائی و فرآورده‌های فرعی و اشتقاقی که از نفت و مشتقات نفتی و گازهای طبیعی و هیدرو کربورها و سایر مواد خام اعم از آلی و معدنی بدست می‌آیند می‌باشد.
از جمله فعالیت‌های اصلی شرکت ارائه راهکارهای جامع فناوری اطلاعات مورد نیاز بانک‌ها و سایر مؤسسات پولی و اعتباری و طراحی و اجرای کلیه خدمات رایانه‌ای مورد نیاز اعم از سیستم‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، طراحی و اجرای اتوماسیون اداری و تجارت الکترونیک، ارائه خدمات پرداخت الکترونیک و به‌طور کلی خرید، فروش، واردات و صادرات تجهیزات رایانه‌ای می‌باشد.
از جمله فعالیت‌های اصلی شرکت ارائه خدمات مالي و سرمايه‌گذاري در حوزه گردشگري می‌باشد.
از جمله فعالیت‌های اصلی شرکت پذیره‌نویسی، تعهد پذیره‌نویسی و تعهد خرید اوراق بهادار در عرضه‌های ثانویه در حد امکانات مالی خود یا از طریق تشکیل سندیکا با سایر نهادهای مالی مشابه می‌باشد.
از جمله فعالیت‌های اصلی شرکت تأسیس و ایجاد واحدهای کشت‌وصنعت نیشکر و احداث صنایع تبدیلی جهت استحصال شکر، خمیرکاغذ، کاغذ چاپ و تحریر، خوراک دام، فيبر فشرده، الكل، خمیر مایه و سایر صنایع جانبی لازم می‌باشد.
از جمله فعالیت‌های اصلی شرکت انجام امور مدیریت، سرمایه‌گذاری عمرانی و اجرای طرح‌های تولید انبوه مسکن و ساختمان، ایجاد شهرک‌ها و شهرهای جدید، باغ‌شهرها، تولید صنعتی ساختمان و مواد و مصالح و تجهیزات ساختمانی، نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده شهری می‌باشد.
از جمله فعالیت‌های اصلی شرکت مدیریت و تهیه طرح‌های شهرستانی، معماری، نقشه‌های تفکیکی، آماده‌سازی و دیگر اقدامات اجرایی و تولید و احداث ساختمان‌های لازم به‌ویژه بافت‌های قدیمی و فرسوده شهری می‌باشد.