1

دیدار و گفتگوی صمیمانه مدیران سازمان اقتصادی کوثر با مدیرعامل گروه مالی سپهر صادرات

به گزارش روابط عمومی گروه مالی سپهر صادرات؛ در این دیدار دکتر وکیلی با اشاره به جایگاه سازمان اقتصادی کوثر گفت: بنگاه‌های اقتصادی کشور لازم است با یک دیگر همکاری داشته باشند و باری از دوش نظام بردارند.
وی افزود: ما به عنوان گروه مالی سپهر صادرات، چه در حوزه بازار سرمایه و چه در مشارکت و سرمایه گذاری و اجرای پروژه‌ها در حوزه معادن، انرژی، سبدگردانی و تامین مالی در کنار سازمان اقتصادی کوثر و سایر دستگاه ها هستیم.
در ادامه جلسه دکتر فخاری مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره سازمان اقتصادی کوثر با تشکر و تقدیر از قبول مسئولیت معاونت برنامه ریزی و اقتصادی سازمان توسط وکیلی خطاب به مدیرعامل جدید گروه مالی سپهر صادرات گفت: افتخار می‌کنیم که شما در این مسئولیت قرار گرفته اید و برای موفقیت شما دعا می‌کنیم. موفقیت شما موفقیت جامعه ایثارگری است و در نهایت پرچم نظام اسلامی روز به روز برافراشته‌تر خواهد شد.
فخاری با اشاره به آیه ۴۶ سوره سبأ گفت: اشاره قرآن کریم این است که قصد اول باید این باشد فقط برای خدا کار کنیم و سپس درباره کار فکر و برنامه ریزی کنیم.

همچنین در این دیدار نوروزی برخی از اعضای شورای مدیران سازمان اقتصادی کوثر طی سخنانی با تبریک مسئولیت جدید به دکتر وکیلی از زحمات و تلاش‌های ایشان در طول دوران مسئولیت معاون برنامه ریزی و اقتصاد در سازمان اقتصادی کوثر تقدیر کردند.