بازدید مدیرعامل گروه مالی سپهر صادرات از پروژه های در حال ساخت سپهر فارس
۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۶:۵۱

بازدید مدیرعامل گروه مالی سپهر صادرات از پروژه های در حال ساخت سپهر فارس

مدیر عامل گروه مالی سپهر صادرات به همراه معاون سرمایه گذاری بانک صادرات از طرح ها و سرمایه گذاری های شرکت سرمایه گذاری توسعه سپهر فارس بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی گروه مالی سپهر صادرات روز چهارشنبه مورخه 05/11/1401 جواد وکیلی مدیر عامل گروه مالی سپهر صادرات به همراه مدیران شرکت و دکتر آقابابایی رئیس هیئت مدیره گروه مالی سپهر صادرات و معاون سرمایه گذاری و امور شرکتها بانک صادرات ، در دفتر مرکزی شرکت سرمایه گذاری توسعه سپهر فارس واقع در شهر شیراز حضور یافتند.

طی این جلسه دکتر محمد حسین چمن مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری توسعه سپهر فارس از آخرین وضعیت پروژه ها و برنامه های شرکت با مدیران گروه مالی سپهر صادرات گفت و گو کردند.

در این سفر از محل پروژه همت و پروژه مرکز تجاری مشیر بازدید به عمل آمد ، پروژه عظیم اداری تجاری مشیر یکی از بناهای شاخص شهر شیراز و با بنایی برگرفته از معماری اصیل ایرانی-اسلامی است که در حال حاضر بخش عمده آن مورد بهره برداری قرار گرفته بخش های دیگر آن نیز تا تابستان سال 1402 به بهره برداری کامل می رسد.

در پایان بازدید ها دکتر آقابابایی ضمن تقدیر از زحمات کارشناسان و مدیران مجموعه بر لزوم بهره برداری بهینه و مطابق استاندارد های روز و توجه به مدیریت برند و بهره وری حداکثری برای حفظ منافع سهامداران شرکت و مالکان مجموعه مشیر تاکید نمود.

وکیلی هم با اشاره به نکات ذکر شده توسط آقابابایی از تدوین برنامه های آتی و نقشه راه فعالیت شرکت در گروه مالی خبر داد و اعلام کرد به زودی با مصوبه هیئت مدیره گروه مالی سپهر صادرات شاهد رویکرد جدید و نقش آفرینی شرکت سرمایه گذاری توسعه سپهر فارس خواهیم بود.

قابل ذکر است شرکت سرمایه گذاری توسعه سپهر فارس یکی از شرکت های تابعه گروه مالی سپهرصادرات است که در حوزه عمران و ساختمان فعالیت دارد.

نظر بدهید
capcha